Kurallara uy kral ol

Tudors Gömlek Krallığı trafik kazalarının önüne geçmek ve dikkat çekmek için yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Türkiye’de her geçen yıl sayısı artan trafik kazalarını önlemek ve dikkat çekmek amacıyla erkek giyim firması Tudors tarafından başlatılan ‘Kurallara Uy Kral Ol’ sosyal sorumluluk projesi herkese sesleniyor.

Projeyle son zamanlarda özellikle yaya geçitlerinde meydana gelen yaya geçitleri ihlali başta olmak üzere hatalı sollama yapma, aşırı hızlı araç kullanma, alkollü araç kullanma, engellilere yol vermeme, araç kullanırken kemer takmama ve sinyal vermemegibi kazaya neden olan etkenlere dikkat çekiliyor.

Trafik’te işlenen kural ihlallerine bağlı kazalara dikkat çekerek trafik kurallarına uyulması konusunda farkındalık yaratan marka özellikle gençlerinde bilinçlenmesi adına sosyal medya üzerinden de harekete geçiyor.

Konuyla ilgili olarak Tudors Gömlek Ceo’su Yaşar Ayaydın; ‘Trafik ve trafik kazaları konusunda herkesin bilinçlenmesi ve trafik kazaları oranlarında ciddi düşüşlerin yaşanmasını hedefliyoruz. Bunu da hep birlikte başaracağımıza inanıyorum. Biz bir erkek giyim markası olarak bu zamana kadar hep bilinçlenme adına harekete geçirecek sosyal sorumluluk projelerinde yer aldık. Kadına şiddete hayır dedik, sokak hayvanlarının yanında olduk şimdi de hepimizin canını acıtan trafik kazaları konusunda sürücülerin ve yayaların bilinçlenerek bu kazalara son vermesini hedefliyoruz ‘ dedi.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: