“Işıklar”ı yakın Allâme geliyor

Türkçe Rap müziğin en önemli müzisyen ve prodüktörlerinden Allâme, uzun süredir üzerinde çalıştığı albümü “AV” ile dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 1 Şubat’ta tüm dijital müzik platformlarında yayınlanacak olan 10 şarkıdan oluşan albüm öncesi Allâme, “Işıklar” şarkısını yayınlayarak, müzikseverlere albümden tadımlık bir dinleti sunuyor.

Altyapısı Allâme, mix – mastering işlemleri ise Çağıl Nuhut tarafından yapılan şarkıya, Çağatay Kıray yönetmenliğinde çekilen video klipte cam sanatçısı İlker Yaman ve eserleriyle mistik bir hava yaratan sanatçı Ebrahel Lurci , klibin sanat yönetmenliğini üstlendi.

Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde konser verip, kariyerine 16 albüm, yüzlerce şarkı sığdıran Allâme, “AV” albümüyle dinleyicilerinin uzun süren bekleyişini sonlandırıyor. Patron, Tahribat – ı İsyan, Aspova ve Hasip Aksu gibi ünlü rapçilerinde konuk olarak yer aldığı albümün çıkış şarkısı “Işıklar” şimdi Spotify, Apple Music, Fizy, Muud ve tüm müzik platformlarında. Video klip ise YouTube’da Basemode Records kanalında sizlerle!

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: