28 günde gençlik iksiri

Lierac Laboratuvarlarının yarattığı efsane yaşlanma karşıtı serisi Premium, yepyeni bir buluş ile 28 günde gençlik formülünü sunuyor.

Güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübe ile Lierac, Harvard Üniversitesi tarafından geliştirilen GDF-11 proteini ve ölümsüzlük proteini olarak bilinen Foxo’yu harmanlayarak Premium Cure’u yaratıyor. Dermakozmetikte gençleşmenin bu yeni formülü, kök hücre yenilemesi sağlıyor ve hücrelerde gençleşmenin anahtarını sunuyor.

Foxo proteini hücrelerin kökünü koruyarak, genç hücreleri yeniden oluşturuyor. GDF-11 proteini ise direkt olarak yaşlanmış hücreleri hedef alıyor ve genç hücre profili aşılıyor. Bu ikili aksiyon sayesinde yaşlanan hücrelerin sayısı azalıp gençler artıyor ve yaşlanma süreci tersine dönmeye başlıyor.

İnovatif çift fazlı bu formül Premium Cure şişesinde, 10.000 kapsül barındırıyor. Bu kapsüller sayesinde anında rahatlayan ve konfor kazanan cilt, 28 günlük düzenli kullanımın ardından yeniden hacim kazanıyor, canlanıyor ve 11 yaş daha genç bir görünüm sağlıyor.

Stres, hormonsal değişimler, yorgunluk gibi etkenleri tüm cildinde hisseden ve günlük bakım rütüelinin yaşlanma belirtilerinde yeterli olmadığını düşünen kadınlar, Premium Cure’un içerisinde bulunan yasemin, iris ve misk özleri ile ciltlerinde rahatlığa kavuşuyor.

“Ya bilim hücresel yaşlanmayı geri döndürebilseydi?” sorusu ile yola çıkılan Premium Cure içeriği hızla yaşlılık belirtilerinin ortaya çıktığını gören tüm kadınlar için, cildin üst ve alt tabakasında olağanüstü yenilenme sunuyor.

Peki siz bir doz gençlik iksiri için neyi bekliyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: