Kerimcan Durmaz, evine 24 ayar altın kaplama mobilya aldı

Kerimcan Durmaz altın kaplama mobilya aldı. Selin Ciğerci ise evinin dekorasyonunu yaptırıyor.

Teknolojik gelişmelerin yaşamımızın bir parçası olduğu bir süreçte mobilya sektörü de bu değişimin bir parçası. 24 ayar altın kaplamalı ve kapakları sesle açılan mobilya ürünleri ise ünlülerin gözdesi durumunda. Kerimcan Durmaz, Erdek’te bulunan yazlığına ve Beykoz Acarkent’te bulunan villasına 250 bin lira değerinde 24 ayar altın kaplama mobilya aldı. Bu yaz evleneceğini belirten Selin Ciğerci ise, evinin dekorasyonunu yaptıracağını söyledi.

SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ ZİYARET ETTİ

E&G Mobilya Florya’daki mağazasını ziyaret eden sosyal medya fenomenleri Selin Ciğerci ve Kerimcan Durmaz, tercihlerinin söz dinleyen mobilyalar olduğunu açıkladı.

EVİM DEKORASYONUNU YAPTIRACAĞIM

Mobilyaları nişanlısı Gökhan Cira ile birlikte seçen Selin Ciğerci şunları ifade etti: “Bu yaz evleniyoruz. Evimin tüm dekorasyonunu E&G Mobilya’ya yaptırıyorum. Art Dekor secimler yaptık. Kerimcan’la da burada karşılaştık” dedi.

YURTDIŞI DA RADARINDA

Mobilya sektöründe fark yaratan projelere imza atan E&G Mobilya, üretimini yerli imkânlarla Kâğıthane’de bulunan 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanda yapıyor. Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da önemli projelere imza atmaya hazırlanan firma, futbolculardan siyasetçiler ve iş dünyasına kadar birçok önemli isme hizmet sunuyor.

 

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: