Alice Müzikali 7 Şubat’ta Zorlu PSM’de

Zorlu PSM, kültür sanat dünyasının buluşma noktası olmaya devam ediyor. Zorlu PSM’nin DOT işbirliğiyle hayata geçirdiği, kült film “Let the Right One In”in sahne uyarlaması Bırak İçeri Gireyim, 5 Şubat’ta perde açıyor. Geri sayım sona eriyor; büyük merakla beklenen Alice Müzikali, BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımcılığında 7 Şubat’ta izleyicilerle buluşuyor. 

BIRAK İÇERİ GİREYİM (LET THE RIGHT ONE IN) // 5 & 6 ŞUBAT 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Zorlu PSM’nin DOT işbirliğiyle hayata geçirdiği, Ajvide Lindqvist’in çok satan romanı ve senaryosunu da kaleme aldığı kült film “Let the Right One In”in sahne uyarlaması “Bırak İçeri Gireyim”, 5 Şubat’ta Zorlu PSM’de perde açıyor. İlk olarak Jack Thorne tarafından Londra’da Royal Court Theatre için sahneye uyarlanan, seyirci ve eleştirmenlerden büyük ilgi ilgi gören oyun, Zorlu PSM prodüksiyonuyla, Murat Daltaban yönetmenliğinde sezon boyunca Zorlu PSM sahnesinde olacak.

Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 110 TL // 2. Kategori – 80 TL // Öğrenci – 50 TL

ALICE // 7 ŞUBAT 2019 // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliğinde, Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak Şubat ayında Zorlu PSM’de başlıyor. “Alice” adıyla sahnelenecek olan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkmaya hazırlanırken, Ezgi Mola Kraliçe, Enis Arıkan Tavşan, Merve Dizdar Kedi, İbrahim Selim Kral, Şükrü Özyıldız ise Şapkacı rolü ile başrolleri paylaşacak. Müzikal; BKM, Zorlu PSM

ve id ortak yapımcılığında, dünya sahnelerinin büyük prodüksiyonlarına ev sahipliği yapan Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicisiyle buluşacak.

Bilet Fiyatları: 1.Kategori – 223 TL // 2.Kategori – 192 TL // 3. Kategori – 140 TL // 4. Kategori – 110 TL // 5. Kategori – 98 TL // VIP – 264 TL

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: