O’ndan gerçek anlamda elektrik alın

Sevgililer Günü, konu hediye seçimi olduğunda birçoğumuz için daha düşündürücü bir hale gelebiliyor. Hem anlamlı hem de akılda kalıcı bir hediye seçeneği ile karşılaşmak da her zaman mümkün olmuyor.

Bu noktada imdat çağrısına cevap yine HUAWEI’den geliyor. HUAWEI’nin amiral gemisi Mate 20 Pro, sevdiğinin kalbini en çok ihtiyaç duyduğu anda, tam da şarjı biterken kazanmak isteyenleri, benzersiz kablosuz ters şarj özelliği ile tanışmaya davet ediyor.

Her yıl hem mutluluk hem de telaşla anılan 14 Şubat Sevgililer Günü, hediye kaygılarını da en üst düzeyde yaşadığımız dönemlerden biri. Ancak bu yıl işimiz biraz daha kolay. HUAWEI, birbirinden gerçek anlamda elektrik almak isteyen çiftleri, Mate 20 Pro’ya özel bir deneyim ile yeniden yakınlaştırıyor.

HUAWEI’nin son amiral gemisi, sahip olduğu teknolojik ve fotoğraf odaklı birçok özelliğin yanı sıra, son yıllardaki en önemli dertlerimizden biri olan “azalan şarj” sendromuna da akılcı bir çözüm getiriyor. Cihazın sahip olduğu kablosuz ters yönde şarj teknolojisi, yeri geldiğinde hayat kurtarıcı olabiliyor.

Bu özel akıllı telefon, 14 Şubat’a sayılı günler kala, birbirinden bir an olsun ayrılmayan çiftler için de mükemmel bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor. Her an elimizde olan akıllı telefonların en kritik anlarda sevgili eliyle yeniden hayata dönmesi, anlamlı bir hediye düşleyen tüm çiftler için biçilmiş kaftan.

HUAWEI Mate 20 Pro Kablosuz Ters Şarj Özelliği Nasıl Çalışıyor?

Çığır açan teknoloji niteliğinde bir özellik olan HUAWEI Mate 20 Pro’nun Kablosuz Ters Şarj teknolojisi cihazın güçlü batarya kapasitesinin, gerektiği durumlarda diğer destekleyen cihazlarla da paylaşılmasına olanak tanıyor. Mate 20 Pro’nun hayatı kolaylaştıran bu özelliğini kullanmanız için yapmanız gereken tek şey ayarlar bölümüne girip tersine şarj özelliğini aktif etmek. Sonrasında ise HUAWEI Mate 20 Pro’nun arka yüzeyi ile şarj etmek istediğiniz cihazı temas ettirip kablosuz ters şarj özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: