“Aslı Gibidir” filmi gala yaptı

Bu yılın en komik filmlerinden biri “Aslı Gibidir” İzmir galası, 2 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da İzmir Optimum Cinemaximum’da gerçekleşecek. Film gösterimi öncesinde ise başrol oyuncuları Aslı İnandık, Toygan Avanoğlu ve filmin yönetmeni Ali Yorgancıoğlu ve Yapımcı Tolga Akıncı, Optimum ziyaretçileri ile bir araya gelerek söyleşi yapacak. 

Yapımcılığını Hann Film’in, yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu’nun üstlendiği, senaryosunu, Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey ve Bener Karaçor’un kaleme aldığı, başrolünde Aslı İnandık’ın rol aldığı komedi filmi ‘Aslı Gibidir’in İzmir özel gösterimi, oyuncuların katılımıyla 2 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da Optimum AVM’de gerçekleşecek.

Sevilen Yıldızlar İzmir Optimum AVM’de Buluşacak

Oyuncu olma hayaliyle yanıp tutuşan, kazandığı konservatuvara ailesinin koyduğu engel nedeniyle gidemeyince ‘Gerçek Yaşam Dublörleri’ adlı kulübe katılan ‘Aslı’nın hikayesini konu alan ‘Aslı Gibidir’ filmi, renkli ve eğlenceli sahneleri ile sinemaseverleri gerçek ve bir o kadar da keyifli bir hikayeye götürüyor.

Gala ve söyleşi bir arada

Gala etkinliği öncesinde, filmin başrol oyuncuları ve film ekibi İzmir Optimum AVM’de, saat 15.30’da düzenlenecek olan söyleşide İzmirli sinema severlerle bir araya gelecek.

Aslı Gibidir’ film ekibi, Cinemaximum salonlarında gerçekleştirilecek özel gösterimde filmi hayranlarıyla birlikte izleyecek.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: