Elijah Berle’ün Vans ile yaptığı ilk pro ayakkabı modeli

Daha az katman. Daha çok hâkimiyet. Daha az düşme. Daha çok kavrama.

Vans Pro Skate, global kaykaycılarından Elijah Berle için tasarladığı ilk ayakkabıyı gururla sunuyor. Kaykay sporu Santa Monica’da doğup büyüyen Berle’ün kaderinde vardı. Berle’ün her türlü arazide mükemmel bir şekilde sergilediği kayma stili en prestijli dergilerin kapağında yer aldı ve hatta moda dünyasının dahi dikkatini çekti. Berle’ün her şeyi sade tutma eğilimi yeni ayakkabı modeline de yansıdı. Klasik Old Skool’dan ilham alan siluete gizlenmiş sürprizler eklendi.

Bu iş birliğindeki bir diğer yenilik ise kaykay sporcusu Elijah Berle tarafından tanıtılan ve WaffleControl adı verilen bir teknoloji. Ayakkabıyla kaykay arasındaki katmanların sayısını azaltan Vans’in WaffleControl teknolojisi kaykay kontrolünü bir üst kademeye taşıyor, hızlı çözümler oluşturuyor ve kaykayda sınırları zorluyor. Yağmuru iten üst bölüm ve kauçuk taban özellikleri ile Berle Pro modeli aranılan en iyi kavramayı, sağlamlığı ve kaykayla en iyi teması sağlıyor.

Elijah’nın zamansız kaykay görünümünü tamamlamak için Vans, iki farklı renkte tişört ve Authentic Chino Pro pantolondan oluşan bir kıyafet koleksiyonu sunuyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: