Sevgililer Günü’ne özel aşk battaniyesi

Axis Kağıthane AVM ve Metrogarden AVM, Sevgililer Günü alışverişini ödüllendirerek ziyaretçilerine battaniye hediye ediyor. 1 – 14 Şubat tarihleri arasında hafta içi, aynı gün içerisinde yapılacak 750 TL’lik alışverişe TV battaniyesi, 1000 TL’lik alışverişe tek kişilik, 1500 TL’lik alışverişe ise çift kişilik battaniye hediye ediyor.

Cendere yolu üzerindeki merkezi konumuyla Axis Kağıthane AVM ve Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan, Üsküdar – Çekmeköy metro hattıyla ziyaretçilerin kolaylıkla ulaşabileceği Metrogarden AVM, alışveriş yapan ziyaretçilerine Sevgililer Günü’nde sıcacık bir sevgi armağan ediyor.

1– 14 Şubat tarihleri arasında Axis Kağıthane ve Metrogarden Avm’den alışveriş yapan ziyaretçiler hafta içi, aynı gün içinde yaptıkları 750 TL’lik alışverişe TV battaniyesi, 1000 TL’lik alışverişe tek kişilik battaniye, 1500 TL’lik alışverişe ise çift kişilik battaniye sahibi olmaya hak kazanıyor. Kampanyaya katılım şartı olarak belirlenen Axis Kart ve Metrogarden Kart, AVM içinde yer alan Hediye Dükkanı’ndan başvuru formu doldurularak ücretsiz teslim alınabilecek.

Not: Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: