14 Şubat’ın en güzel kokan kadını siz olun

14 Şubat Sevgililer Günü’nde kokunuz ruhunuzu aşkla sarsın istiyorsanız bu parfümler vazgeçilmeziniz olacak. 

1.LR Health & Beauty Lovingly 

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Bruce Willis’in eşi Emma’ya olan aşkından ilham alarak LR için tasarladığı koku Lovingly, Sevgililer Günü için benzersiz bir hediye olma özelliği taşıyor. Ruhunuzu aşkla saracak olan bu büyüleyici parfüm, sandal ağacı, misk, beyaz çiçekler ve taze narenciye meyvelerinden oluşan notalarıyla sıcaklık ve romantizmi bir arada sunarken şık tasarımı ile de büyük beğeni topluyor.

2. Yves Rocher  Comme Une Evidence

Yves Rocher’un  Comme Une Evidence uyum ve zarafetin kokusunu teninize taşıyor. Bitkisel içeriğinde Paçuli ve Yasemin bulunan parfüm, zarif, çiçeksi ve hafif odunsu kokuya sahip; Yasemin Çiçeğinin sıcak kokusu Paçulinin egzotik derinliğiyle birleşerek eşsiz, çekici bir his yaratıyor. Romantik, büyüleyici kokusu uzun süre kalıcılığını koruyor. Fransa’nın en seçkin parfüm yaratıcılarının hazırladığı bu özel koku ile etkileyecek, ardınızda iz bırakacaksınız.

4. Kenzo Flower 
Flower by Kenzo, Flower by Kenzo Oriental’in içinde Asya’lı bir ağaç olan Agar ağacının meyvesi kyara kullanılmış. Bu meyve özellikle Japonların KODO adını verdikleri dinsel seremonilerinde yakılarak kullanılıyor, kısaca bir çeşit tütsü ve Japonca “duyuları dinleme” manasına geliyor.En önemli özelliği ise çiçek kokularıyla başlayıp, oldukça odunsu notalarla sonlanır.
5.Chanel Chance
Chanel Chance, özgüvenin ve güzelliğin parfümü.  Parlaklığı, samimiyeti simgeleyen chanel chance, çiçeksi notalarla modern kadını güçlü ve özgür kılıyor. Sümbüller, ananas ve limon ferahlığı ile yumuşak fakat karizmatik çiçek parfümü günümüz kadınının özgür kişiliğiyle mükemmel bir ahenk yakalıyor.

6.Giorgio Armani Sí

Giorgio Armani Si Edp, modern pudra pembesi kutusuyla ve farklı şişe tasarımıyla geliyor. Şişeyi tamamlayan siyah ergonomik kapağı, parfümün dökülme, uçma riskini yok edecek bir tasarım ve kullanım kolaylığı sunuyor. Üst notalarında siyah frenk üzümü ve mandalina ile mevyemsi, güçlü ve ferah bir açılış sunan Si Edp, orta notalara gelindiğinde mayıs gülü ve frezya ile çiçeksi (floral) yapısını ve güçlü silaj değerlerini ortaya koyuyor. Vanilya, paçuli ve odunsu notalarla sıcak ve geniş yayılımlı dokusunu belli eden Si Edp, hem meyvemsi, hem çiçeksi hem baharatsı-odunsu notaları formülünde çok başarılı bir şekilde harmanlayarak kadınları mutlu ediyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: