Bu konserleri ajandanıza not edin

Mart ayında plan yapmadan önce bu konserlere biz göz atın. Kendine özgü farklı konseptiyle kısa sürede İstanbul gece hayatının vazgeçilmezleri arasında yerini alan “Sanat Performance” yıldızları sahnesinde ağırlamaya devam ediyor.

2009 yılının MTV En iyi Sanatçı (Best European Act) ödülünü kazanan başarılı grup Manga, 1 Mart Cuma akşamı, 22:00’da Sanat Performance’ta müzikseverlerle bir araya geliyor.

Türk popunun efsane ismiZerrin Özer, 2 Mart Cumartesi akşamı 22:00’da Sanat Performance sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Böyle Kahpedir Dünya, Aşk Nerden Nereye, Beş, Durma Yağmur Durma, Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar, Gidenin Dostu Olmaz, Beni Boş Yere Yorma gibi hit olmuş şarkılarının yanı sıra son albümlerinden de sevilen şarkıları seslendirecek olan Gripin, 9 Mart Cumartesi gecesi 22:00’da muhteşem sahne performansı ile Sanat Performance’ta sevenleri ile buluşacak

“Reggae”nin özünden uzaklaşmadan Caz, Ska, Dub ve Rock formlarını bir potada eritebilmeyi başaran, müzikal kalitesi ile ismini Türkiye’nin ötesine duyurmuş bir grup olan Sattas, 13 Mart Çarşamba günü 22:00’da Sanat Performance’ta unutulmaz bir gece yaşatacak.

Türk Pop müziğinin sevilen seslerinden Mirkelam, muhteşem sahnesi ve eskimeyen şarkılarıyla 15 Mart Cuma gecesi Sanat Performance sahnesinde sevilen şarkılarını seslendirecek.

Rock müziğin güçlü yorumcusu Feridun Düzağaç, 16 Mart Cumartesi gecesi 22:00’da Sanat Performance sahnesinde en sevilen şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirecek.

Muhteşem sahne performansıyla sevilen şarkıcı Fatih Ürek, 23 Mart Cumartesi günü 22:00’da Sanat Performance sahnesinde dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

“Drama Köprüsü”, “Haydar Haydar”, “Unutama Beni”, “Neredesin Sen”, “İçimde Ölen Biri Var” gibi unutulmaz şarkılara getirdiği yorumlarıyla dikkat çeken Caz ve blues sanatçısı Can Gox,27 Mart Çarşamba gecesi “Sanat Performance” sahnesinde sevenleriyle bir araya gelecek.

Türk rock müziğinin güçlü sesi Kıraç, 29 Mart Cuma günü 22.00’da ‘Sanat Performance’ sahnesinde sevilen şarkılarını seslendirecek.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: