Festival coşkusu The Popülist’te

Tüm dünyada kutlanan birçok önemli festivale ev sahipliği yapan The Populist, bu yıl da 17 Mart’ta kutlanan St. Patrick’s için hazır.

Gerçek eğlence ve kaliteli müziğin adresi The Populist, imza lezzetleri ve craft tatlarından oluşan özel menüsünün yanı sıra sevilen DJ performanslarıyla 15-16 ve 17 Mart tarihlerinde St. Patrick’s festivalini misafirleri ile birlikte kutlayacak.

Özgün etkinliklerin adresi The Populist, tüm dünyada 17 Mart’ta yeşil yonca konseptiyle kutlanan St Patrick’s festivaline güçlü menüsü ve craft tatlarıyla hazırlanıyor. Tüm festival severlerin sınırsız eğlence ve güçlü bir gastronomi deneyimi yaşayacağı festivalde birbirinden özel tatlar öne çıkıyor. 15-17 Mart tarihlerinde üç gün sürecek St. Patrick’s festivaline katılan tüm misafirler özel menüde yer alan Ispanaklı ve Ricotto Peynirli Pizetta, Corned Rosto Dana Sosis ve tatlı finalinde Kızarmış Krep Hamurlu Elma Halkalarını tatma fırsatı yakalıyor.

Festival kapsamında gerçekleşen ve gastronomi tutkunların büyük ilgi gösterdiği tadım etkinliği Brewmaster’s Table ise 16 Mart günü 15:00-16:30 saatleri arasında gerçekleşecek. Tadım etkinliğinin biletleri www.mobilet.com’dan satın alınabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: