Güzellik Sanatı’na Güzellik ve Bakım Fuarı’nda büyük ilgi

Güzellikle ilgili yeni yöntemleri, yeni teknolojileri ve son trendleri kozmetik sektörü ile buluşturan Güzellik ve Bakım Fuarı, 7-10 Mart tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Fuar ve Sergi Salonunda tüm ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Bu yıl otuzuncu kez sektörü buluşturan Güzellik ve Bakım fuarı açıldı. Güzellik trendleri, en yeni teknolojiler, en yeni ürün, yöntem ve hizmetlerin sergilendiği fuarda ziyaretçilerin yoğun ilgilisi ile karşılandı.

Estetik, güzellik ile ilgili en yeni uygulama ve yöntemlerinin konuşulacağı fuarda; koruyucu, yenileyici ve yaşlanma karşıtı uygulamaları, hafızayı güçlendiren mikrobesleyiciler ve bitkisel nutrasötikleri Koruyucu Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Tıp Derneği Başkanı Prof. Dr. Çimen Karasu, anlatıyor. Sağlık ve Doğal Terapiler Derneği Başkanı Nihat Ayçaman; mental zindeliği arttıran pratik wellness uygulamalarını, Uzm. Dr. Başak Karasu ise yağ enjeksiyonu yöntemleri ile yüz gençleştirme yöntemleri hakkında bilgi verirken, güzellik sektöründe başarının sırlarını Estetisyen ve Makyaj Sanatçısı Ayşen Koçyiğit aktarıyor. Çevre Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Derya Bingöl ise 2019 Estetik trendlerini anlatıyor.

“Güzellik Sanati ekibi olarak Güzellik ve Bakım Fuarı’ndayız”

En yeni güzellik ve bakım uygulamaları, son teknolojiler ve güzelliğe ve kadına dair ne varsa Güzellik Sanati ekibi olarak Güzellik ve Bakım Fuarı’nda sizlere en son ürün ve teknolojileri sunuyoruz.

Güzellik trendleri, en yeni teknolojiler, ürün, yöntem ve hizmetler bu fuarda sergileniyor. Dört gün sürecek olan fuar, konusunda uzman yerli ve yabancı doktorları, estetik ve güzellik uzmanlarını, dermatologları, kuaförleri ve diğer sektör profesyonellerini ağırlıyor.

7-10 Mart tarihlerinde Lütfi Kırdar Rumeli Fuar ve Sergi Salonu’nda 11.00 ve 19.30 saatleri arasında Güzellik ve Bakım Fuarı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: