Mücevher modası İstanbul Jewelry Show’da

İstanbul Jewelry Show  21-24 Mart tarihleri arasında, 120’den fazla ülkeden 30.000’i aşkın mücevher sektörü temsilcisini, 24 ülkeden 1.250 firma ve markayla 48. kez  CNR Expo İstanbul’da buluşturacak.

Dünyada fason üretim döngüsünden kurtularak özgün tasarım ürünleriyle adından söz ettiren Türkiye Mücevher Sektörü, 2019 mücevher modasına dair trend tasarım ve koleksiyonlarını özel gösterileriyle dünya mücevher alıcılarının beğenisine sunacak.

Tasarımın nabzı Designer Market’te atacak!

Istanbul Jewelry Show – Mart 2019 Fuarı’nda her yıl UBM Rotaforte ve JTR tarafından organize edilen Designer Market’de usta ve genç mücevher tasarımcılarını bir araya getirecek. Fuar alanında özel olarak oluşturulan Designer Market’te tasarımcılar tasarımlarını ve ürettikleri mücevherleri sergileyecekler. UBM Rotaforte tarafından 21-24 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek, 48. Uluslararası Istanbul Jewelry Show – Mart 2019 Fuarı, İstanbul Değerli Maden ve Mücevherat İhracatçıları Birliği (IMMIB), Mücevher İhracatçıları Birliği (JTR), T.C. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB tarafından desteklenen, Uluslararası Fuarlar Birliği (UFI) kalite onayı ve Kalite Yönetimi Sistemi ISO-9001 belgesine sahip uluslararası nitelikte bir fuar olma özelliğine sahip.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: