Gigi Hadid Reeebok için tasarladı

90’lı yılların efsane koşu ayakkabısı Aztrek, tam 25 yıl sonra kendini özgün bir stille ifade etmek isteyenler için yepyeni bir sneaker olarak pazara çıkıyor.

Ünlü model Gigi Hagid, rap kraliçesi Cardi B’nin yanı sıraFuture ve ikinci kişiliği Hndrxx iş birliğinde lanse edilen Aztrek ’93, 90’lar ruhuyla geçmişten esintiler taşırken yenilenmiş tasarımıyla günümüz sneaker modasına öncülük etmeye geliyor. Cesur çizgiler, renk bloklu desenler ve 90’lardan ilham alan tasarımlarla Gigi, koleksiyonun her bir parçasında voleybol sevgisini sergiliyor.

Petra Roasting 90’lar mağazası oldu

90’lı yılların tavrını otantik performansla harmanlayan Aztrek ’93, birbirinden renkli modelleriyle Mart ayı boyunca Gayrettepe Petra Roasting’deki Reebok Pop-Up Mağaza’da 559 TL fiyatla satışta olacak.

90’ların havasını solumak isteyenler için yeniden tasarlanan Reebok Pop-Up Mağaza, 7 Nisan’a dek tam bir ay boyunca ziyaretçilerini karşılayacak. Türkiye’de bir ilk niteliğinde olan pop-up mağazada bir ay boyunca eşsiz tasarımıyla göz dolduran Aztrek ’93 modelleri sergilenirken, en sevilen Reebok Classic ürünleri de satışta olacak. 90’lar temalı dekorasyonu ile ziyaretçilerini bekleyen Petra Roasting’de 90’ları yeniden anmak üzere çeşitli atölyeler, Deniz Marşan ve Selen Akyüz gibi isimlerle birbirinden eğlenceli hafta sonu sohbetleri ve pazar günleri ise 90’ların efsane oyunlarını içeren heyecanlı oyun turnuvaları gerçekleşecek.

Reebok Petra Roasting Etkinlik Takvimi:

20 Mart – D-I-Y Sticker tasarlama

23 Mart – Deniz Marşan ile “90’lar Modası”

27 Mart – Geçici Dövme atölyesi

30 Mart – Selen Akyüz ile “Sneaker nasıl evrim geçirdi?”

3 Nisan- Kişiye Özel Reeboklar.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: