Giorgio Armani’den 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Giorgio Armani çağdaş cazibeyi zamansız estetikle bir araya getiriyor. 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu modern tarzdaki zarif gözlüklerin habercisi…

KADIN

AR6094

İlkbahar-Yaz 2019 defilesinde boy gösteren, ultra hafif bir yapıya sahip sofistike model, çerçevenin ön kısmı boyunca uzanarak büyük boyutlu yuvarlak çerçeveye ilave bir kişilik ve eşsizlik katan “Giorgio Armani” imzası ön plana çıkıyor.

Duman rengi lenslerle cilalı soluk altın rengi, mavi lenslerle cilalı gümüş rengi ve mor degrade lenslerle cilalı gunmetal gri seçenekleriyle sunuluyor.

AR6087

Bu model, yenilikçi ve şaşırtıcı yollarla gelişmeye devam eden ikonik Giorgio Armani çerçevenin geri dönüşüne şahitlik ediyor.

Kalın lens, iki farklı kalınlık elde edilecek şekilde kullanılıyor, göz alıcı bir renk ve form kombinasyonu oluşturmak için de dış kısma mat son kat uygulanıyor. Metal çerçeve içeride saklı duruyor; dışarıdan görünen tek kısım, ön plana çıkan lens oluyor.

Son derece ince yapıdaki saplarda lazerle işlenmiş logo dikkat çekiyor, uçlarda ise markanın ilk harfleri olan GA figürünü çevreleyen gözyaşı biçimindeki klasik boşluk görülüyor.

Serigrafi baskıyla Giorgio Armani logosu işlenmiş degrade lenslerle cilalı soluk altın rengi ve pembe altın rengi aynalı lenslerle cilalı bronz kombinasyonu sergileyen daha klasik bir model seçenekleriyle sunuluyor.

AR6069

Sade ve incelikli hatlar sergileyen sofistike D’artiste modeli, Giorgio Armani kadını için ideal bir seçenek. Klasik yuvarlak biçimin gelişimini temsil eden bu gözlük, ultra hafif bir metal çerçeveye sahip. Ayrıca bu sezon serigrafi baskı logo ile öne çıkan lenslerin eksantrik havasıyla kontrast yaratan sade bir geometrik tasarım kullanılıyor.

Üzerinde logo bulunan mavi lenslerlepembe altın rengi ve üzerinde logo bulunan kahverengi lenslerle gümüş rengi seçenekleriyle sunuluyor.

 


ERKEK

AR6085

İlkbahar-Yaz 2019 defilesinde podyuma çıkan bu model, eklektik sadeliği, modern zarafet dokunuşu ve retro havasıyla markanın imza niteliğindeki tüm özelliklerini bir araya getiriyor.

Ön kısımda, kontrast oluşturan renklerle tasarlanmış, alanlar ve boşluklarla oyuncu bir hava sergileyen iki metal profil görünüyor. Bu etki, çerçevenin iç kenarıyla birbirinden ayrılan, kaba kesim camlarla daha da vurgulanıyor. Sapın ön kısmındaki geometrik motife işlenen logo, yeni bir yorumla kullanılıyor. Cilalı bronz ön kısım ve kahverengi degrade lenslerle mat siyah, soluk altın rengi ön kısım ve turuncu lenslerle fırçalanmış bronz, gümüş rengi ön kısım ve mavi lenslerle fırçalanmış gri seçenekleriyle sunuluyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: